Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı ortamla alakalı tüketimhakkındada farklılıklar olmaktadır. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim ve ya dijital baskıyla eylemyapılabilmektedir. Yer balonları için firmaile iletişim kurarak bilgi almak mümkün. Markalar, menfaatlerini tanıtmak ve müşteri potansiyellerini artırmak için çeşitli bildirme ürünlerine ihtiyaç duyarlar.

9bf19ffc2bfba433110c564098740f77 - Yer Balonları ve Reklam

Bunlardan bir taneside yer reklamürünlerinden birisiolan yer balonlarıdır. Bunların en rağbetliolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak gibi), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı bunun gibi ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları olaraksayılabilir. ürünün popülerliği artarak yapımıherkezintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olmaktadır .

Sönmez inflatables, ürettiği eserlerde kaliteden tavizvermeden, tabiat koşullarına güçlüyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. Firmanızıntanıtımını yapmak istediğinizher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, insanlarınilgisiniçekebilir ve müşterisayınızı artırabilirsiniz. şayetsizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra olarak bir değer çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.