Cep Tonu San Antonio

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeni ise havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Cep Tonu San Antonio

Barınak dağıtımı neredeyse otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı dizaynı sürekli şişirme gerektirmez fevkalade yapısal bütünlük, ek destekler, destekler ve ya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için piyasa sunan korunan bir alana pratik erişim sağlar. aynı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Cep Tonu San Antonio

iki adet çıkarılabilir 2-3 kişilik kabin, bireysel bir saha yaratmak için büyük esneklik sunar. Kabinlerden birini kaldırarak, bisiklet gibi extra ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir saha / vestibule yaratılır.