Coleman Sahra Çadır 4

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeniyse havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok aşırı çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Coleman Sahra Çadır 4

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası tasarımı sürekli şişirme gerektirmez fevkalade yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler yada erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. tıpkı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Coleman Sahra Çadır 4

iki adet çıkarılabilir 2-3 kişilik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için geniş esneklik sunar. Kabinlerden birisini kaldırarak, bisiklet bu gibi extra ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir saha / vestibule yaratılır.