Karaçi Taşınabilir Çadır

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeni ise havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok aşırı çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Karaçi Taşınabilir Çadır

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı tasarımı devamlı şişirme gerektirmez en üstün kalitede yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler ya da erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için piyasa sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. tıpkı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Karaçi Taşınabilir Çadır

iki tane çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir sektör yaratmak için geniş esneklik sunar. Kabinlerden birisini kaldırarak, bisiklet benzeri ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan ekstra bir saha / vestibule yaratılır.