Mobil Çadır Hastanesi

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebi ise havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Mobil Çadır Hastanesi

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; yalnızca şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı dizaynı devamlı şişirme gerektirmez eksiksiz yapısal bütünlük, ek destekler, destekler veya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana pratik erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Mobil Çadır Hastanesi

iki tane çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir sektör yaratmak için geniş esneklik sunar. Kabinlerden birisini kaldırarak, bisiklet gibi ekstra ekipman için bolca yer sunan extra bir alan / vestibule yaratılır.