Mobil Diş Tamir Jacksonville Fl

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebiyse havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok aşırı çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Mobil Diş Tamir Jacksonville Fl

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; yalnızca şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı dizaynı sürekli şişirme gerektirmez eksiksiz yapısal bütünlük, ek destekler, destekler ve ya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana pratik erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Mobil Diş Tamir Jacksonville Fl

iki tane çıkarılabilir 2-üç benlik kabin, bireysel bir sektör yaratmak için kocaman esneklik sunar. Kabinlerden birini kaldırarak, bisiklet bu gibi extra ekipman için bolca yer sunan ekstra bir saha / vestibule yaratılır.