Sahra Çadır Brandası

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeni ise havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok fazla fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Sahra Çadır Brandası

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası tasarımı sürekli şişirme gerektirmez olağanüstü yapısal bütünlük, ek destekler, destekler ve ya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Sahra Çadır Brandası

iki tane çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir saha yaratmak için büyük esneklik sunar. Kabinlerden birtanesini kaldırarak, bisiklet gibi extra ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir sektör / vestibule yaratılır.