Sahra Çadır Fiyatları

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. çünkü havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok fazla fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Sahra Çadır Fiyatları

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası dizaynı devamlı şişirme gerektirmez harikulade yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler ve ya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana pratik erişim sağlar. aynı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Sahra Çadır Fiyatları

iki tane çıkarılabilir 2-üç benlik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için büyük esneklik sunar. Kabinlerden birtanesini kaldırarak, bisiklet bunun gibi ekstra ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir piyasa / vestibule yaratılır.