Sahra Çadır Şah Alam İletişim Numarası

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeniyse havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere aşırı fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Sahra Çadır Şah Alam İletişim Numarası

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı dizaynı sürekli şişirme gerektirmez en üstün kalitede yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler ve ya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana basit erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Sahra Çadır Şah Alam İletişim Numarası

iki tane çıkarılabilir 2-üç benlik kabin, bireysel bir sektör yaratmak için kocaman esneklik sunar. Kabinlerden birisini kaldırarak, bisiklet bu gibi ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir sektör / vestibule yaratılır.