Sahra Çadırı 2 Kişilik

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebiyse havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok aşırı fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Sahra Çadırı 2 Kişilik

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı dizaynı sürekli şişirme gerektirmez harikulade yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler yada erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için alan sunan korunan bir alana basit erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Sahra Çadırı 2 Kişilik

iki tane çıkarılabilir 2-3 kişilik kabin, bireysel bir alan yaratmak için devasa esneklik sunar. Kabinlerden bir tanesini kaldırarak, bisiklet gibi ekstra ekipman için bolca yer sunan ekstra bir sektör / vestibule yaratılır.