Sahra Çadırı Nedir

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebiyse havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok aşırı fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Sahra Çadırı Nedir

Barınak dağıtımı neredeyse otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası dizaynı sürekli şişirme gerektirmez hayranlık uyandıran yapısal bütünlük, ek destekler, destekler ya da erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için saha sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. aynı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Sahra Çadırı Nedir

iki tane çıkarılabilir 2-3 benlik kabin, bireysel bir sektör yaratmak için devasa esneklik sunar. Kabinlerden birisini kaldırarak, bisiklet benzeri extra ekipman için bolca yer sunan ekstra bir saha / vestibule yaratılır.