T-Mobil Çadır

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeni ise havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere aşırı çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - T-Mobil Çadır

Barınak dağıtımı neredeyse otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası dizaynı sürekli şişirme gerektirmez benzersiz yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler yahut erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için saha sunan korunan bir alana basit erişim sağlar. tıpkı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - T-Mobil Çadır

iki tane çıkarılabilir 2-3 kişilik kabin, bireysel bir sektör yaratmak için büyük esneklik sunar. Kabinlerden birtanesini kaldırarak, bisiklet bu gibi ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan extra bir alan / vestibule yaratılır.