T-Mobil Tento Hovor Neni Dovolen

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. çünkü havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok fazla fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - T-Mobil Tento Hovor Neni Dovolen

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası tasarımı devamlı şişirme gerektirmez eksiksiz yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler yahut erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için alan sunan korunan bir alana pratik erişim sağlar. tıpkı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - T-Mobil Tento Hovor Neni Dovolen

iki adet çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir saha yaratmak için geniş esneklik sunar. Kabinlerden birini kaldırarak, bisiklet gibi ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan extra bir sektör / vestibule yaratılır.