Taşınabilir Bir Çadır Platformu Nasıl Yapılır

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebiyse havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok fazla çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Bir Çadır Platformu Nasıl Yapılır

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası tasarımı devamlı şişirme gerektirmez hayranlık uyandıran yapısal bütünlük, ek destekler, destekler ya da erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için saha sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. aynı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Bir Çadır Platformu Nasıl Yapılır

iki adet çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir alan yaratmak için geniş esneklik sunar. Kabinlerden bir tanesini kaldırarak, bisiklet benzeri ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan ekstra bir piyasa / vestibule yaratılır.