Taşınabilir Çadır Güverte

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. çünkü havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Çadır Güverte

Barınak dağıtımı neredeyse otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı tasarımı sürekli şişirme gerektirmez eksiksiz yapısal bütünlük, ek destekler, destekler yahut erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. tıpkı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Çadır Güverte

iki tane çıkarılabilir 2-üç benlik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için devasa esneklik sunar. Kabinlerden bir tanesini kaldırarak, bisiklet bu gibi ekstra ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir saha / vestibule yaratılır.