Taşınabilir Çadır Kabin

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeni ise havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok aşırı fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Çadır Kabin

Barınak dağıtımı neredeyse otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı dizaynı sürekli şişirme gerektirmez en üstün kalitede yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler ve ya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için alan sunan korunan bir alana basit erişim sağlar. aynı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Çadır Kabin

iki adet çıkarılabilir 2-3 benlik kabin, bireysel bir alan yaratmak için devasa esneklik sunar. Kabinlerden birisini kaldırarak, bisiklet bu gibi ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan extra bir alan / vestibule yaratılır.