Taşınabilir Çadır Lazımlık

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeni ise havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara aşırı çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Çadır Lazımlık

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı tasarımı sürekli şişirme gerektirmez en üstün kalitede yapısal bütünlük, ek destekler, destekler veya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için saha sunan korunan bir alana basit erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Çadır Lazımlık

iki adet çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir alan yaratmak için kocaman esneklik sunar. Kabinlerden birisini kaldırarak, bisiklet gibi ekstra ekipman için bolca yer sunan extra bir saha / vestibule yaratılır.