Taşınabilir Çadır Odun Sobası

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. çünkü havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara aşırı çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Çadır Odun Sobası

Barınak dağıtımı neredeyse otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı tasarımı devamlı şişirme gerektirmez fevkalade yapısal bütünlük, ek destekler, destekler ve ya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Çadır Odun Sobası

iki adet çıkarılabilir 2-üç benlik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için geniş esneklik sunar. Kabinlerden birtanesini kaldırarak, bisiklet benzeri ekstra ekipman için bolca yer sunan extra bir sektör / vestibule yaratılır.