Taşınabilir Çadır Sisleme Sistemi

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. çünkü havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere aşırı fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Çadır Sisleme Sistemi

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası dizaynı sürekli şişirme gerektirmez fevkalade yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler yahut erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için alan sunan korunan bir alana pratik erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Çadır Sisleme Sistemi

iki adet çıkarılabilir 2-3 kişilik kabin, bireysel bir saha yaratmak için devasa esneklik sunar. Kabinlerden bir tanesini kaldırarak, bisiklet benzeri ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan ekstra bir piyasa / vestibule yaratılır.