Taşınabilir Çadır Soğutucu

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. çünkü havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok aşırı fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Çadır Soğutucu

Barınak dağıtımı neredeyse otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası dizaynı devamlı şişirme gerektirmez inanılmaz yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler yada erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana basit erişim sağlar. tıpkı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Çadır Soğutucu

iki tane çıkarılabilir 2-3 kişilik kabin, bireysel bir alan yaratmak için geniş esneklik sunar. Kabinlerden birtanesini kaldırarak, bisiklet benzeri extra ekipman için bolca yer sunan ekstra bir sektör / vestibule yaratılır.