Taşınabilir Çadır Tente

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeni ise havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok fazla fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Çadır Tente

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası dizaynı sürekli şişirme gerektirmez hayranlık uyandıran yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler yahut erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için saha sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Çadır Tente

iki tane çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için geniş esneklik sunar. Kabinlerden birini kaldırarak, bisiklet bu gibi ekstra ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir piyasa / vestibule yaratılır.