Taşınabilir Çadır Tuvalet

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeniyse havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Çadır Tuvalet

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası tasarımı sürekli şişirme gerektirmez benzersiz yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler ya da erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana pratik erişim sağlar. tıpkı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Çadır Tuvalet

iki tane çıkarılabilir 2-3 kişilik kabin, bireysel bir saha yaratmak için devasa esneklik sunar. Kabinlerden birtanesini kaldırarak, bisiklet bu gibi ekstra ekipman için bolca yer sunan ekstra bir piyasa / vestibule yaratılır.