Taşınabilir Çadır Yedek Parçaları

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeni ise havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok fazla çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Çadır Yedek Parçaları

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı tasarımı devamlı şişirme gerektirmez olağanüstü yapısal bütünlük, ek destekler, destekler veya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için saha sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. tıpkı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Çadır Yedek Parçaları

iki tane çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir saha yaratmak için büyük esneklik sunar. Kabinlerden birtanesini kaldırarak, bisiklet gibi ekstra ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir alan / vestibule yaratılır.