Taşınabilir Çadır Yeni Vegas

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeniyse havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere aşırı çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Çadır Yeni Vegas

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; yalnızca şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası tasarımı devamlı şişirme gerektirmez eksiksiz yapısal bütünlük, ek destekler, destekler ve ya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için piyasa sunan korunan bir alana basit erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Çadır Yeni Vegas

iki adet çıkarılabilir 2-üç benlik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için kocaman esneklik sunar. Kabinlerden birini kaldırarak, bisiklet bu gibi extra ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir sektör / vestibule yaratılır.