Taşınabilir Dış Çadır

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeniyse havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok fazla fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Dış Çadır

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; yalnızca şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı dizaynı sürekli şişirme gerektirmez birinci sınıf yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler ya da erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için piyasa sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Dış Çadır

iki tane çıkarılabilir 2-üç benlik kabin, bireysel bir alan yaratmak için büyük esneklik sunar. Kabinlerden bir tanesini kaldırarak, bisiklet benzeri ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan ekstra bir alan / vestibule yaratılır.