Taşınabilir Elektrikli Çadır Isıtıcı

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebi ise havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Elektrikli Çadır Isıtıcı

Barınak dağıtımı neredeyse otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı dizaynı sürekli şişirme gerektirmez harikulade yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler veya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için saha sunan korunan bir alana pratik erişim sağlar. tıpkı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Elektrikli Çadır Isıtıcı

iki tane çıkarılabilir 2-3 kişilik kabin, bireysel bir sektör yaratmak için devasa esneklik sunar. Kabinlerden birisini kaldırarak, bisiklet bunun gibi ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan ekstra bir piyasa / vestibule yaratılır.