Taşınabilir Garaj Çadırı Costco

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebi ise havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere aşırı fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Garaj Çadırı Costco

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı tasarımı devamlı şişirme gerektirmez eksiksiz yapısal bütünlük, ek destekler, destekler veya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için piyasa sunan korunan bir alana pratik erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Garaj Çadırı Costco

iki tane çıkarılabilir 2-3 kişilik kabin, bireysel bir alan yaratmak için devasa esneklik sunar. Kabinlerden bir tanesini kaldırarak, bisiklet benzeri ekstra ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir saha / vestibule yaratılır.