Taşınabilir Garaj Çadırı Walmart

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeniyse havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Garaj Çadırı Walmart

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; yalnızca şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası dizaynı sürekli şişirme gerektirmez benzersiz yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler yahut erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için piyasa sunan korunan bir alana basit erişim sağlar. tıpkı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Garaj Çadırı Walmart

iki tane çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için geniş esneklik sunar. Kabinlerden birtanesini kaldırarak, bisiklet bunun gibi ekstra ekipman için bolca yer sunan extra bir piyasa / vestibule yaratılır.