Taşınabilir Gaz Çadırı Isıtıcılar

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebi ise havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Gaz Çadırı Isıtıcılar

Barınak dağıtımı neredeyse otomatiktir; yalnızca şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı tasarımı devamlı şişirme gerektirmez olağanüstü yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler yahut erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için alan sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. aynı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Gaz Çadırı Isıtıcılar

iki tane çıkarılabilir 2-üç benlik kabin, bireysel bir saha yaratmak için geniş esneklik sunar. Kabinlerden birisini kaldırarak, bisiklet benzeri extra ekipman için bolca yer sunan extra bir saha / vestibule yaratılır.