Taşınabilir Gizlilik Çadırı

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebi ise havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara aşırı fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Gizlilik Çadırı

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı tasarımı devamlı şişirme gerektirmez en üstün kalitede yapısal bütünlük, ek destekler, destekler yahut erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Gizlilik Çadırı

iki tane çıkarılabilir 2-üç benlik kabin, bireysel bir alan yaratmak için büyük esneklik sunar. Kabinlerden birisini kaldırarak, bisiklet benzeri extra ekipman için bolca yer sunan ekstra bir piyasa / vestibule yaratılır.