Taşınabilir Görüntüleme Çadırı

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebiyse havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Görüntüleme Çadırı

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı tasarımı sürekli şişirme gerektirmez olağanüstü yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler ya da erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için saha sunan korunan bir alana pratik erişim sağlar. aynı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Görüntüleme Çadırı

iki adet çıkarılabilir 2-üç benlik kabin, bireysel bir alan yaratmak için devasa esneklik sunar. Kabinlerden birini kaldırarak, bisiklet bu gibi extra ekipman için bolca yer sunan extra bir saha / vestibule yaratılır.