Taşınabilir Gözlemevi Çadırı – İşareti İi

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeni ise havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere aşırı çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Gözlemevi Çadırı - İşareti İi

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası dizaynı sürekli şişirme gerektirmez hayranlık uyandıran yapısal bütünlük, ek destekler, destekler ve ya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için piyasa sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. aynı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Gözlemevi Çadırı - İşareti İi

iki tane çıkarılabilir 2-3 kişilik kabin, bireysel bir saha yaratmak için büyük esneklik sunar. Kabinlerden birisini kaldırarak, bisiklet benzeri ekstra ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir saha / vestibule yaratılır.