Taşınabilir Gözlemevi Çadırı

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebiyse havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok fazla çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Gözlemevi Çadırı

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; yalnızca şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı tasarımı devamlı şişirme gerektirmez harikulade yapısal bütünlük, ek destekler, destekler yada erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için saha sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Gözlemevi Çadırı

iki adet çıkarılabilir 2-3 benlik kabin, bireysel bir saha yaratmak için kocaman esneklik sunar. Kabinlerden birisini kaldırarak, bisiklet bunun gibi ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir sektör / vestibule yaratılır.