Taşınabilir Işık Çadır Fotoğraf Stüdyosu

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeniyse havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok aşırı çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Işık Çadır Fotoğraf Stüdyosu

Barınak dağıtımı neredeyse otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası dizaynı sürekli şişirme gerektirmez kusursuz yapısal bütünlük, ek destekler, destekler ya da erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana basit erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Işık Çadır Fotoğraf Stüdyosu

iki adet çıkarılabilir 2-üç benlik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için devasa esneklik sunar. Kabinlerden bir tanesini kaldırarak, bisiklet benzeri extra ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir saha / vestibule yaratılır.