Taşınabilir Katlanabilir Cibinlik Çadır

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeni ise havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara aşırı çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Katlanabilir Cibinlik Çadır

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı tasarımı sürekli şişirme gerektirmez birinci sınıf yapısal bütünlük, ek destekler, destekler ve ya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana pratik erişim sağlar. tıpkı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Katlanabilir Cibinlik Çadır

iki adet çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir sektör yaratmak için kocaman esneklik sunar. Kabinlerden bir tanesini kaldırarak, bisiklet gibi extra ekipman için bolca yer sunan ekstra bir alan / vestibule yaratılır.