Taşınabilir Kaynak Çadırı

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebiyse havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Kaynak Çadırı

Barınak dağıtımı neredeyse otomatiktir; yalnızca şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı dizaynı sürekli şişirme gerektirmez mükemmel yapısal bütünlük, ek destekler, destekler veya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için saha sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. aynı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Kaynak Çadırı

iki adet çıkarılabilir 2-üç benlik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için büyük esneklik sunar. Kabinlerden birisini kaldırarak, bisiklet bu gibi ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir piyasa / vestibule yaratılır.