Taşınabilir Köpek Çadırı Kulübesi

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebi ise havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Köpek Çadırı Kulübesi

Barınak dağıtımı neredeyse otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı tasarımı sürekli şişirme gerektirmez eksiksiz yapısal bütünlük, ek destekler, destekler ve ya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için alan sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. aynı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Köpek Çadırı Kulübesi

iki tane çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir sektör yaratmak için devasa esneklik sunar. Kabinlerden birtanesini kaldırarak, bisiklet benzeri ekstra ekipman için bolca yer sunan extra bir alan / vestibule yaratılır.