Taşınabilir Kubbe Çadırı

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebi ise havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok fazla çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Kubbe Çadırı

Barınak dağıtımı neredeyse otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası dizaynı devamlı şişirme gerektirmez eksiksiz yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler veya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için saha sunan korunan bir alana pratik erişim sağlar. tıpkı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Kubbe Çadırı

iki adet çıkarılabilir 2-3 kişilik kabin, bireysel bir saha yaratmak için devasa esneklik sunar. Kabinlerden birtanesini kaldırarak, bisiklet bunun gibi extra ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir saha / vestibule yaratılır.