Taşınabilir Lüks Çadır

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebi ise havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok aşırı çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Lüks Çadır

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; yalnızca şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası dizaynı devamlı şişirme gerektirmez fevkalade yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler veya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için alan sunan korunan bir alana pratik erişim sağlar. tıpkı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Lüks Çadır

iki tane çıkarılabilir 2-3 kişilik kabin, bireysel bir alan yaratmak için devasa esneklik sunar. Kabinlerden birisini kaldırarak, bisiklet gibi ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir saha / vestibule yaratılır.