Taşınabilir Misting Çadırı

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebiyse havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok aşırı çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Misting Çadırı

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası tasarımı sürekli şişirme gerektirmez en üstün kalitede yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler yada erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için piyasa sunan korunan bir alana basit erişim sağlar. aynı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Misting Çadırı

iki tane çıkarılabilir 2-3 kişilik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için geniş esneklik sunar. Kabinlerden bir tanesini kaldırarak, bisiklet bunun gibi ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan extra bir saha / vestibule yaratılır.