Taşınabilir Mutfak Çadırı

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebi ise havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara aşırı çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Mutfak Çadırı

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası tasarımı sürekli şişirme gerektirmez olağanüstü yapısal bütünlük, ek destekler, destekler yada erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için alan sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. aynı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Mutfak Çadırı

iki adet çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir sektör yaratmak için devasa esneklik sunar. Kabinlerden bir tanesini kaldırarak, bisiklet gibi ekstra ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir saha / vestibule yaratılır.