Taşınabilir Oksijen Çadırı

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebiyse havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok fazla fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Oksijen Çadırı

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı tasarımı sürekli şişirme gerektirmez benzersiz yapısal bütünlük, ek destekler, destekler veya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için alan sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. tıpkı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Oksijen Çadırı

iki tane çıkarılabilir 2-3 benlik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için geniş esneklik sunar. Kabinlerden birtanesini kaldırarak, bisiklet bu gibi ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan ekstra bir piyasa / vestibule yaratılır.