Taşınabilir Olay Gölgelik Çadır

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeniyse havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok fazla fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Olay Gölgelik Çadır

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; yalnızca şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı dizaynı devamlı şişirme gerektirmez birinci sınıf yapısal bütünlük, ek destekler, destekler ve ya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için saha sunan korunan bir alana basit erişim sağlar. aynı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Olay Gölgelik Çadır

iki adet çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için büyük esneklik sunar. Kabinlerden birini kaldırarak, bisiklet bunun gibi ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan ekstra bir piyasa / vestibule yaratılır.