Taşınabilir Rv Çadırı

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebiyse havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Rv Çadırı

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası dizaynı devamlı şişirme gerektirmez inanılmaz yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler veya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için alan sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Rv Çadırı

iki tane çıkarılabilir 2-üç benlik kabin, bireysel bir saha yaratmak için geniş esneklik sunar. Kabinlerden bir tanesini kaldırarak, bisiklet bu gibi ekstra ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir sektör / vestibule yaratılır.