Taşınabilir Sera Çadırı

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebiyse havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Sera Çadırı

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası dizaynı devamlı şişirme gerektirmez eksiksiz yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler ya da erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için piyasa sunan korunan bir alana pratik erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Sera Çadırı

iki tane çıkarılabilir 2-3 benlik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için büyük esneklik sunar. Kabinlerden birtanesini kaldırarak, bisiklet gibi extra ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir alan / vestibule yaratılır.