Taşınabilir Sivrisinek Çadırı

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. çünkü havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok fazla fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Sivrisinek Çadırı

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; yalnızca şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı tasarımı devamlı şişirme gerektirmez en üstün kalitede yapısal bütünlük, ek destekler, destekler yahut erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için saha sunan korunan bir alana basit erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Sivrisinek Çadırı

iki adet çıkarılabilir 2-3 benlik kabin, bireysel bir alan yaratmak için geniş esneklik sunar. Kabinlerden bir tanesini kaldırarak, bisiklet bunun gibi extra ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir sektör / vestibule yaratılır.