Taşınabilir Stüdyo Işık Çadırı 60Cm

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebiyse havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok fazla çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Stüdyo Işık Çadırı 60Cm

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; yalnızca şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası dizaynı sürekli şişirme gerektirmez benzersiz yapısal bütünlük, ek destekler, destekler ve ya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için alan sunan korunan bir alana basit erişim sağlar. aynı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Stüdyo Işık Çadırı 60Cm

iki tane çıkarılabilir 2-3 benlik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için devasa esneklik sunar. Kabinlerden birtanesini kaldırarak, bisiklet gibi ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir alan / vestibule yaratılır.