Taşınabilir Treehouse Çadır

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeni ise havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok aşırı çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Treehouse Çadır

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı dizaynı sürekli şişirme gerektirmez inanılmaz yapısal bütünlük, ek destekler, destekler yahut erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için piyasa sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. tıpkı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Treehouse Çadır

iki tane çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir alan yaratmak için kocaman esneklik sunar. Kabinlerden birisini kaldırarak, bisiklet gibi ekstra ekipman için bolca yer sunan extra bir alan / vestibule yaratılır.