Taşınabilir Tuvalet Çadırı Kamp

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebiyse havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok aşırı çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Tuvalet Çadırı Kamp

Barınak dağıtımı neredeyse otomatiktir; yalnızca şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası tasarımı devamlı şişirme gerektirmez fevkalade yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler yada erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. tıpkı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Tuvalet Çadırı Kamp

iki adet çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir sektör yaratmak için büyük esneklik sunar. Kabinlerden bir tanesini kaldırarak, bisiklet gibi ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir alan / vestibule yaratılır.