Taşınabilir Yardımcı Çadır

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeni ise havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok aşırı çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Yardımcı Çadır

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası tasarımı devamlı şişirme gerektirmez harikulade yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler ve ya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için saha sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. tıpkı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Yardımcı Çadır

iki adet çıkarılabilir 2-3 benlik kabin, bireysel bir saha yaratmak için kocaman esneklik sunar. Kabinlerden birini kaldırarak, bisiklet bunun gibi ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan ekstra bir piyasa / vestibule yaratılır.